Fraaie linosnede van Harr Scheffer in heldere pastelkleuren.
Harr Scheffer (Venlo, 1937 - 2016)
Een werk van Har Scheffer laat zich onmiskenbaar herkennen als het zijne. Opmerkelijk is dat Scheffer er steeds nadrukkelijker voor koos om alleen nog met grafiek bezig te zijn. Hij heeft de techniek van de linosnede in de loop der jaren volledig naar eigen hand gezet. Een levensgrote drukpers domineerde zijn atelier. Tot in de kleinste details moet het 'kloppen'.
'Het landschap speelt in het oeuvre van Harr Scheffer een centrale rol; het drukt zijn verbondenheid van de natuurlijke omgeving uit. Treffend is de manier waarop hij stileert, het landschap comprimeert tot een net niet abstract geheel en een compositie maakt van alle elementen om ze samen te voegen tot een beeld, waarbij de kleurkeuze heel bepalend is. '
Het werk is hand gesigneerd.
Oplage 21/55, eigen druk.
Is professioneel ingelijst.
Afmetingen ca; 33x53 cm (hxb), inclusief lijst: 50x60 cm (hxb)
Er is op de foto's weerspiegeling te zien.
Verkeert in uitstekende staat, kan zo aan de muur.
Het werk is gezien grootte en kwetsbaarheid van het glas, op te halen in Rotterdam.