Harr Scheffer - Sibculo

Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!
Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!Harr Scheffer - Sibculo kopen? Bied vanaf 95!
  • Harr Scheffer (1937-2016)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen59 x 39 cm (h x b)
Incl. lijst65.5 x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Fraaie kleurstelling.
In professionele alu lijst.
Doet nog steeds zeer modern aan.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Aerdenhout, Nederland

Harr Scheffer (1937-2016)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  liesko
172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (32)
45.5 cm
65.5 cm
39 cm
59 cm