Harrie Gerritz - one leaf

Harrie Gerritz - one leaf kopen? Bied vanaf 67!
Harrie Gerritz - one leaf kopen? Bied vanaf 67!Harrie Gerritz - one leaf kopen? Bied vanaf 67!Harrie Gerritz - one leaf kopen? Bied vanaf 67!Harrie Gerritz - one leaf kopen? Bied vanaf 67!Harrie Gerritz - one leaf kopen? Bied vanaf 67!
  • Harrie Gerritz (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 69 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 94 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 40
Mooie aparte voorstelling door Gerritz
in verband met de afmetingen is ophalen de beste optie.
Bent u niet in staat de zeefdruk op te halen dan kunt u gebruik maken van een koeriersdienst.
Dit kan in overleg met Kunstveiling of de verkoper.

Harrie Gerritz (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  jozeph
Lid sinds 2010
278 verkochte items
Alle items (22)
73 cm
94 cm
53 cm
69 cm