Hedwig Pauwels - Lente

Hedwig Pauwels - Lente kopen? Bied vanaf 20!
Hedwig Pauwels - Lente kopen? Bied vanaf 20!Hedwig Pauwels - Lente kopen? Bied vanaf 20!Hedwig Pauwels - Lente kopen? Bied vanaf 20!Hedwig Pauwels - Lente kopen? Bied vanaf 20!
  • Hedwig Pauwels (1934)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2017
Techniek Litho
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 26 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 140
Zie Colofon
rechtstreeks van de drukker
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalre, Nederland
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Hedwig Pauwels (1934)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  rxmsteenbergen
Lid sinds 2026
0 verkochte items
Alle items (2)
35 cm
26 cm