Fraaie kleurenfoto van Van der Kraan waarin haar liefde voor de arbeidersstad is vastgelegd op de gevoelige plaat. Met fineliner gesigneerd en gedateerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. De foto voor deze veiling is door het glas van de omlijsting heen genomen. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden met lijst via een koerier en zonder lijst via aangetekende post. Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte. In verband met onze grote voorraad kan het zijn dat de nummering op foto anders is dan het aangeboden werk maar met de zelfde kwaliteit en echtheidsgaranties.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50