5. Helena van der Kraan

Helena van der Kraan (1940-2020)

3 aangeboden items / 82 verkochte items

FA. (22 x Favoriet)

Helena van der KRAAN (Praag 1940 - Rotterdam 2020)

Nederlands Tsjechisch

3 aangeboden items van deze kunstenaar
Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Bijzondere Uitgaves

Geplaatst doorRenee

TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)

Helena van der Kraan - Rotterdam ontwaakt II kopen? Bied vanaf 275!

Helena van der Kraan - Rotterdam ontwaakt II

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen44 cm x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Helena van der Kraan - Rotterdam ontwaakt I kopen? Bied vanaf 275!

Helena van der Kraan - Rotterdam ontwaakt I

Fotografie

Geplaatst doorKunstbedrijf

Jaartal1999
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst