Helena van der Kraan - VISTA

Helena van der Kraan - VISTA kopen? Bied vanaf 1!

Helena van der Kraan - VISTA

Bijzondere Uitgaves

Verkoopprijs: € 5,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Renee
FA. (48)

2464 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Helena van der Kraan (1940-2020)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen43 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
Helena van der Kraan
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling bij xx multiple galerie
Oplage: 300 EXEMPLAREN

Dit item is verkocht voor 5,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:21-07-2021 om 10:46
Eindtijd:25-07-2021 om 12:22

Biedingen (3):

reinout
25 jul. / 07:24
€ 5
adver77777
25 jul. / 07:24
€ 5
reinout
24 jul. / 20:40
€ 1