Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 - Verkocht

Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!

Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!Helene Bueno - Olieverf op linnen , “Meisje en Kat” – gesigneerd & ingelijst - 1976 kopen? Bied vanaf 90!
  • Helene Bueno (1949)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal1976
IngelijstIngelijst
Afmetingen39 x 59 cm (h x b)
Incl. lijst44 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Een ingelijst schilderij uit 1976 van de Nederlandse kunstenares Hélène Bueno (1949).

    -Geschilderd met olieverf op een linnen doek, gespannen op een houten spieraam.

    -Gesigneerd en gedateerd op de achterkant van het doek en ingelijst in de originele houten baklijst.

    -Afmetingen: Lijst, 44 x 64 x 6,5 cm. Spieraam, 40 x 60 cm. Beeld, 39 x 59 cm.

    -Herkomst: Uit een particuliere kunstverzameling.

    -Conditie: In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.

    Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.

    Kan zo aan de muur.

    Informatie over de kunstenares:

    Hélène Bueno (geboren 15-06-1949 in Amersfoort), echtgenote van de kunstenaar Max Bueno de Mesquita (1913-2001), is aquarellist en schilder en heeft hierin ook les gegeven.

    Zij gebruikt diverse technieken, maar is het meest bekend van haar opvallende en kleurrijke aquarellen. In veel van haar werken spelen mensen de hoofdrol, vaak in de context van een groter maatschappelijk commentaar. Groepen mensen, tegenstellingen in de maatschappij, en ook uitsluiting van individuen binnen een groep, zijn terugkerende thema’s in haar werk. Haar kenmerkende en individuele stijl maakt haar werken makkelijk te onderscheiden van anderen.

    Hélène Bueno is als kunstenares in Nederland bekender geworden doordat Pim Fortuyn werken van haar in zijn collectie had, die na zijn dood geveild werden.

    Literatuur: Jacobs 1993.

    Afhandeling:

    Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam.

    -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België, Duitsland, Frankrijk: 15,00 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

In goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Binnen Nederland € 8,00

Helene Bueno (1949)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  kunst_ikhebje
3187 verkochte items
Alle items van deze verkoper (41)
64 cm
44 cm
59 cm
39 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd7-6-2019 om 13:50
Eindtijd15-6-2019 om 15:30
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken