5. Helene Bueno

Helene Bueno (1949)

1 aangeboden items / 4 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Hélène Bueno is geboren in Amersfoort op 15 juni 1949 en heeft in Amsterdam gewerkt. Echtgenote van Max Bueno de Mesquita. Ze is als kunstenares in Nederland bekender geworden doordat Pim Fortuyn werken van haar in zijn collectie had. Hélène gebruikte diverse technieken maar meeste werken zijn of aquarel. Ze is aquarelliste en heeft hier ook les in gegeven. Veel van haar werken dragen een maatschappelijk beeld dat in de jaren dat Bueno het schilderde vaak onbesproken thema’s waren. Maatschappelijke thema’s als groepen mensen, tegenstellingen in de maatschappij, en ook uitsluiting van individuen binnen een groep. Vaak weergegeven in een overzichtelijke leefomgeving tussen mensen. Het is dan ook geen wonder dat Fortuyn haar werk bewonderde en bezat.

Helene Bueno - C1774, Mijn eerste fiets kopen? Bied vanaf 150!

Helene Bueno - C1774, Mijn eerste fiets

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorMarsmeijer

Eindtijd07-02-2021 om 20:31

TechniekAquarel
Afmetingen81.5 cm x 101.5 cm (h x b)
IngelijstIngelijst