Helmut Dohrmann - Der Strand

Helmut Dohrmann - Der Strand kopen? Bied vanaf 45!
Helmut Dohrmann - Der Strand kopen? Bied vanaf 45!Helmut Dohrmann - Der Strand kopen? Bied vanaf 45!
  • Helmut Dohrmann
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 49 x 68 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd

Lithografie van de Duitse kunstenaar Helmut Dohrmann. Gesigneerd met potlood.

We kunnen ook uw inlijsting verzorgen.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Helmut Dohrmann

Duits Duits Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
3676 verkochte items
Alle items van deze verkoper (473)
68 cm
49 cm