Helmuth van Galen - Compositie III - Verkocht

Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 60!
Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 60!Helmuth van Galen - Compositie III kopen? Bied vanaf 60!
  • Helmuth van Galen (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
StijlAbstract
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage160 exemplaren
Mooie zeefdruk van Helmuth van Galen. Het werk is in nieuwstaat. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per post toegestuurd krijgen.
Ook kunnen wij uw aankoop nabetaling opslaan en uw lijstwerk verzorgen.

Helmuth van Galen (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (465)
46.5 cm
60.5 cm
Dit item is verkocht voor 62,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2022 om 16:25
Eindtijd:19-01-2023 om 17:00
Theorica
18 jan. / 19:14
€ 54