Helmuth van Galen - Compositie IV

Helmuth van Galen - Compositie IV kopen? Bied vanaf 60!
Helmuth van Galen - Compositie IV kopen? Bied vanaf 60!Helmuth van Galen - Compositie IV kopen? Bied vanaf 60!
  • Helmuth van Galen (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2006
StijlAbstract
OnderwerpArchitectuur
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60.5 cm x 46.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren
Mooie zeefdruk van Helmuth van Galen. Het werk is in nieuwstaat. U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of per post toegestuurd krijgen.
Ook kunnen wij uw aankoop nabetaling opslaan en uw lijstwerk verzorgen.

Helmuth van Galen (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
46.5 cm
60.5 cm
Starttijd:05-09-2022 om 14:38
Eindtijd:18-09-2022 om 22:48
Openingsbod € 60
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland