Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg - Verkocht

Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg kopen? Bied vanaf 45!
Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg kopen? Bied vanaf 45!Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg kopen? Bied vanaf 45!Hendrik de Laat - Brab(ants)landweg kopen? Bied vanaf 45!
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1929
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 28 cm (h x b)
Lijst49 cm x 39 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooie ets van Hendrik de Laat, een weergave van een landweg in Brabant.
Met originele lijst en passe-partout

Een een unieke -vroege -ets van de Laat

Hendrik de Laat (1900-1980)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  jozeph
FA. (5)

Lid sinds 2010
259 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
39 cm
49 cm
28 cm
20 cm
Dit item is verkocht voor 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-12-2022 om 15:50
Eindtijd:07-12-2022 om 19:03
klaasmeeter
07 dec. / 11:05
€ 45