Hendrik de Laat - Oud s Hertogenbosch

Hendrik de Laat - Oud s Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Hendrik de Laat - Oud s Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 80!Hendrik de Laat - Oud s Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 80!Hendrik de Laat - Oud s Hertogenbosch kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  hilliehooiveld

Lid sinds 2020
1 verkochte items
  • Hendrik de Laat (1900-1980)
Jaartal1932
TechniekEts/Aquatint
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 37 cm (h x b)
Lijst69 cm x 55.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/25
In zeer goede staat. Ingelijst door kunsthandel Qngering in Groningen

Dit item is verkocht voor 92,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:12-02-2020 om 16:45
Eindtijd:25-02-2020 om 20:40

Biedingen (1):

josevanherpen
21 feb. / 14:25
€ 80