Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Gemengde Druktechniek |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 91 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Diverse oplages |
Lot bestaande uit 16 stuks grafiek:
Marcus van Hoorn
Paul Basart
Rob Clous (2x, dubbel)
Frank Rosen
Hendrik Jan Visser
Anna Mes
Ellen Meeuwese
Milou Honig
Fenneke van der Elst
Peter Louman
Hetty van der Linden
Onduidelijk gesigneerd (4x, de laatste vier foto's)
Ter referentie: het werk rechts (met het huisje rechtsboven) op de eerste foto meet 70 x 91 cm.
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Conditie goed tot zeer goed: een werk kan een licht kreukje of vouwtje bevatten. Verder geen beschadigingen. Enkele werken hebben wat vlekjes/verkleuringen in de witrand rondom het beeld. Zie de foto's. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 3-2-2020 om 9:19 |
Eindtijd | 8-2-2020 om 19:21 |