Yvan Royon - Brugge Aan + Minnewater Efeuve d'Artiste
Sylvia Weve - Zeefdruk , Titel onbekend - 46 x 50 cm
Vic Gentils - Kleurrijke lithografie - gesigneerd - 38/125
Type kunstwerk | Schilderij |
Een kleurige afbeelding van een tafreel op het strand. Het kunstwerk is geplaatst in een passe-partout en heeft dan een afmeting van 40 x 30. De afbeelding zelf meet 27 x 18. Het werk is linksonder door de kunstenaar gesigneerd.
Goed verpakt kan dit kunstwerk voor € 10 via PostNL verstuurd worden binnen Nederland. Deze kosten zijn voor rekening van de koper.
Starttijd | 18-4-2014 om 10:35 |
Eindtijd | 28-4-2014 om 10:55 |