Jos Gielen - Twee levens in één gesmolten.
Bijzonder snoer van gekleurde zoetwater parels
James Robertson Miller - Landschap met koeien bij Leiden
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Acryl |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 74.5 cm (h x b) |
Incl. lijst | 70.5 x 90.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hendrik Jan VISSER (Rotterdam 1945)
Schilder
Opleiding:
Hendrik Jan Visser genoot zijn opleiding aan de Rijksakademie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam.
Woont en werkt in Amsterdam.
In het werk van Hendrik Jan Visser zien we alledaagse afbeeldingen; mensen, natuur en eten zijn onderwerpen die vaker terugkomen. Zijn werk straalt positiviteit uit en doet verlangen onderdeel te worden van de afgebeelde situatie. In Vissers werk is er niet altijd een reële afbeelding van het perspectief en decor; de kunstenaar zet deze zaken soms naar zijn eigen hand, waardoor zijn werken des te meer aandacht vragen. Hendrik Jan Vissers werk is te zien als een lofzang op het leven, te vergelijken met de benadering die films kunnen hebben: het is een vertelling waar je graag in mee gaat.
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Nieuwegein, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Nieuwegein, Nederland |
Starttijd | 27-7-2020 om 17:24 |
Eindtijd | 9-8-2020 om 20:50 |