Henk Voskuyl - Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening - Verkocht

Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!
Tekening / Aquarel

Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!Hendrik Voskuijl, Zittend Naakt, Tekening kopen? Bied vanaf 30!
  • Henk Voskuyl (1893-1980)
TypeTekening / Aquarel

Goed getroffen tekening door Hendrik Voskuijl

Voorstelling van een zittend naakt.

Losbladig, beeldmaat 24x13, bladmaat 30x23

Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. 'HV' en '66'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd18-12-2015 om 10:55
Eindtijd28-12-2015 om 19:55
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken