Henk Dekker - schepen in de mist, hoek van Holland

Henk Dekker - schepen in de mist, hoek van Holland kopen? Bied vanaf 325!
Henk Dekker - schepen in de mist, hoek van Holland kopen? Bied vanaf 325!Henk Dekker - schepen in de mist, hoek van Holland kopen? Bied vanaf 325!Henk Dekker - schepen in de mist, hoek van Holland kopen? Bied vanaf 325!Henk Dekker - schepen in de mist, hoek van Holland kopen? Bied vanaf 325!
  • Henk Dekker (1897-1974)
StijlImpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 95 cm (h x b)
Lijst80 cm x 120 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
H.dekker, schepen in de mist, r.o. gesigneerd . gezien vanaf hoek van Holland

Henk Dekker (1897-1974)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  roedelof

Lid sinds 2022
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
120 cm
80 cm
95 cm
60 cm
Starttijd:31-08-2022 om 11:14
Eindtijd:14-09-2022 om 22:37
Openingsbod € 325
ObjectlocatieSteenbergen, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie