Henk Poeder - Defect geraakt

Henk Poeder - Defect geraakt kopen? Bied vanaf 40!
Henk Poeder - Defect geraakt kopen? Bied vanaf 40!Henk Poeder - Defect geraakt kopen? Bied vanaf 40!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1980
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 9 x 13 cm (h x b)
Incl. lijst 13 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Defect geraakt

ConditieBeschadigd
Eigen collectie
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 40,00
Wereldwijd € 75,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (6)
17 cm
13 cm
13 cm
9 cm