Henk Poeder - Donsveertjes - Verkocht

Henk Poeder - Donsveertjes kopen? Bied vanaf 85!

Henk Poeder - Donsveertjes kopen? Bied vanaf 85!Henk Poeder - Donsveertjes kopen? Bied vanaf 85!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Stilleven
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 9 x 14 cm (h x b)
Incl. lijst 14 x 19 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een mooi werk van deze bekende natuur schilder uit Ede donsveertjes op paneel in een mooi lijstje gevat
Henk Poeder heeft een RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars

Zie de foto's bij dit kavel en overtuig uzelf
De Verzend en verpakkingskosten zijn onlosmakelijk verbonden met dit kavel
Veel plezier met bieden
De Verzendkosten zijn 13.50 euro binnen Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (6)
19 cm
14 cm
14 cm
9 cm