Prachtig werk van H Poeder geb 1964 olieverf op paneel een voorjaars landschap in de polder knotwilgen eenden en in de verte nog een molen Hollandser kan het niet het schilderij is rechts onder gesigneerd H Poeder (geb 1964) (kleinzoon van Hendrik poeder )schilderij zit in een oudere nette houten lijst en kan zo aan de muur
prachtig werk van Henk Poeder Nederlandse kunstschilder geboren 1964 Henk Poeder maakt stillevens Dieren , zeegezichten , landschappen en nog veel meer( info oa ook te vinder rijks kunst en documentaties in Denhaag(ook site rkd)
Goed
Gemaakt door H Poeder 1964
Tot 5 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 24,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 24,50
Wereldwijd
€ 40,00