Henk Poeder - Eenden aan de waterkant

Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!
Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!Henk Poeder - Eenden aan de waterkant kopen? Bied vanaf 195!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1985
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig werk van H Poeder geb 1964 olieverf op paneel een voorjaars landschap in de polder knotwilgen eenden en in de verte nog een molen Hollandser kan het niet het schilderij is rechts onder gesigneerd H Poeder (geb 1964) (kleinzoon van Hendrik poeder )schilderij zit in een oudere nette houten lijst en kan zo aan de muur
prachtig werk van Henk Poeder Nederlandse kunstschilder geboren 1964 Henk Poeder maakt stillevens Dieren , zeegezichten , landschappen en nog veel meer( info oa ook te vinder rijks kunst en documentaties in Denhaag(ook site rkd)
Gemaakt door H Poeder 1964
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 24,50
Wereldwijd € 40,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  hpoeder
292 verkochte items
Alle items (3)
53 cm
43 cm
40 cm
30 cm