| Type kunstwerk | Schilderij |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
Een typisch werk van Henk Poeder.
Olieverf op board
Gesigneerd
Ingelijst in zwarte houten lijst.
Afmetingen:
17 x 22,5 cm zonder lijst
24,5 x 29,5 cm met lijst
Het geheel is in perfecte staat.
Henk Poeder (1964) is de kleinzoon van de schilder Hendrik (Henk) Poeder (1897-1958)
Het schilderij gaat goed verpakt en aangetekend met de post mee.
Ophalen mag ook.
| Transport | |
| Garantie | |