Henk Poeder - Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets - Verkocht

Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!

Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!Henk Poeder: Olieverf, Muizen met bakfiets kopen? Bied vanaf 68!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij

Een typisch werk van Henk Poeder.

Olieverf op board

Gesigneerd

Ingelijst in zwarte houten lijst.

Afmetingen:

17 x 22,5 cm zonder lijst

24,5 x 29,5 cm met lijst

Het geheel is in perfecte staat.

Henk Poeder (1964) is de kleinzoon van de schilder Hendrik (Henk) Poeder (1897-1958)

Het schilderij gaat goed verpakt en aangetekend met de post mee.

Ophalen mag ook.

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  ISJ
131 verkochte items
Alle items (5)