Henk Poeder - Landschap met Koeien

Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!
Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!Henk Poeder - Landschap met Koeien kopen? Bied vanaf 90!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Board
Stijl Klassiek
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 27 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Te koop een mooi schilderij met een Landschap met koeien
Maat is 27 bij 47
Gesigneerd H Poeder

Het werk verkeerd iooie staat en dateerd uit plm 1995 /2000
Mooi vroeg werk van de schilder
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Huissen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 64,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Rockes
Lid sinds 2019
23 verkochte items
Alle items (2)
47 cm
27 cm
40 cm
20 cm