Zeer leuk schilderij van henk poeder 1964 zie ook info bij rijks kunst en documentaties in Denhaag (rkd)schilderij is rechts onder gesigneerd vogeltjes zijn huismusjes en zitten samen op het besneeuwde prikkeldraad .
Zeer Goed
Door h poeder gemaakt 1964
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50