Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen

Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!
Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen kopen? Bied vanaf 95!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig en puntgaaf impressionistisch olieverfschilderij. Het werk zelf is onbeschadigd, alleen op de lijst zitten een paar minieme krasjes.
Mooi pasteus opgezet met subtiele kleurnuances, met name in bijvoorbeeld de lucht.

Ik weet niet wanneer het gemaakt is. Aan de achterkant te zien lijkt het me van voor 2000, maar dat weet ik niet zeker.

Bij voorkeur ophalen in Veenendaal. Bij verzenden: kosten en risico koper, ondanks dat het uiteraard zeer zorgvuldig verpakt zal worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veenendaal, Nederland
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 14,40
Naar Duitsland € 14,95
Europese Unie € 14,95
Wereldwijd € 30,00

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  MooiVintage
Lid sinds 2025
1 verkochte items
Alle items (3)
46 cm
36 cm
40 cm
30 cm