Henk Poeder - Romantisch landschap met twee vrouwen
Omschrijving
Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk
Periode
1945 t/m 1999
Techniek
Olieverf
Drager
Paneel
Stijl
Impressionistisch
Onderwerp
Landschap
Ingelijst
Ingelijst
Afmetingen
30 x 40 cm (h x b)
Incl. lijst
36 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtig en puntgaaf impressionistisch olieverfschilderij. Het werk zelf is onbeschadigd, alleen op de lijst zitten een paar minieme krasjes. Mooi pasteus opgezet met subtiele kleurnuances, met name in bijvoorbeeld de lucht.
Ik weet niet wanneer het gemaakt is. Aan de achterkant te zien lijkt het me van voor 2000, maar dat weet ik niet zeker.
Bij voorkeur ophalen in Veenendaal. Bij verzenden: kosten en risico koper, ondanks dat het uiteraard zeer zorgvuldig verpakt zal worden.
Nieuwstaat
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Veenendaal, Nederland
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 14,40
€ 14,95
Europese Unie
€ 14,95
Wereldwijd
€ 30,00