Peter Kouthoofd - Zeefdruk, Pachuco Gadaver - Ingelijst
Rudolf Bruyn - Ingelijste aquarel op papier: Bloeiende lidcactus - 1934
Dogon - Collectie Afrikaanse gebruiksartikelen
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Olieverf |
Drager | Paneel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Dieren |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 36 x 46 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Door Henk poeder gemaakt | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Ede, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Ede, Nederland |
Starttijd | 23-3-2024 om 6:37 |
Eindtijd | 28-3-2024 om 19:04 |