Henk Poeder - Winter tafereel - Verkocht

Henk Poeder - Winter tafereel kopen? Bied vanaf 125!

Henk Poeder - Winter tafereel kopen? Bied vanaf 125!Henk Poeder - Winter tafereel kopen? Bied vanaf 125!Henk Poeder - Winter tafereel kopen? Bied vanaf 125!Henk Poeder - Winter tafereel kopen? Bied vanaf 125!Henk Poeder - Winter tafereel kopen? Bied vanaf 125!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 37 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een prachtig wintergezicht met vele details mooi weergegeven op paneel in een mooie lijst afmeting totaal 36 x 43 cm
Henk Poeder uit Ede de natuur en dieren schilder bij uitstek met RKD vermelding de bijbel voor de kunstenaars
Zie de foto's voor een goede indruk
De Verzend en verpakkingskosten zijn onlosmakelijk verbonden met dit kavel Veel plezier met bieden
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 38,80

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  Hoed
Lid sinds 2021
123 verkochte items
Alle items (6)
43 cm
36 cm
37 cm
30 cm