Henk Poeder - Winterlandschap - Verkocht

Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!

Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!Henk Poeder - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 99!
  • Henk Poeder (1964)
Type kunstwerk Schilderij
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 40 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig olieverf van H Poeder 1964 nostalgisch Hollands ijs gezicht  maart en wagen hout sprokkelaar en schaatsers in de verte ook nog een koek en zopie Trent . Schilderij is links onder gesigneerd H Poeder (zie ook rkd in Denhaag voor info ) schilderij zit in een mooie houten lijst met inleg .
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 24,50
Naar Duitsland € 24,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80

Henk Poeder (1964)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  hpoeder
291 verkochte items
Alle items (4)
80 cm
60 cm
60 cm
40 cm