Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd

Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!Henk Tichelaar - Grote, met ecoline gekleurde ETS "Bosprent" - kleine oplage (50) - gesigneerd kopen? Bied vanaf 38!
  • Henk Tichelaar (1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Techniek Droge Naald
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 50
  • Titel: Bosprent
  • Jaartal: 2005
  • Afmetingen blad: 65,5 cm x 50 cm (Beeld: 49.5 cm x 37 cm)
  • Oplage: 39/50
  • Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
  • Materiaal: Droge naald, ingekleurd met gekleurde inkt op papier
  • Ingelijst: Nee
  • Conditie: In zeer goede staat.

Henk Tichelaar (1954, Amsterdam)
Studeerde vrije Grafiek aan de CABK in Kampen. (1980-1985)
“Impressies van wandelingen door het landschap en observaties in de tuin, komen terug in zijn droge naald prenten en etsen.
Hij creëert daarmee een intieme poëtische wereld.”
Als instructeur was ik van 2007 tot 2020 verbonden aan ArtEZ Academie voor Art&design- Zwolle, Hier heb ik het elektrolytisch etsen geïntroduceerd!
Een systeem waar m.b.v. elektriciteit in een horizontale bak met een elektrolyt geëtst kan worden, Het etsproces is goed te volgen .en kan worden toegepast in onderwijssituaties.
De etsbak wordt dan ook met succes gebruikt in de cursus grafiek aan studenten van de academie in Zwolle.
Deze manier van etsen is beter voor het milieu en gezondheid dan het etsen met salpeterzuur. En geeft bovendien nieuwe mogelijkheden voor het maken van toonvlakken.
(Zie artikel in het grafiekmagazine RAAM 2025#2).
Vanaf 2020 woon en werk ik in Bourguignon-lès-Morey een klein dorpje in het glooiende landschap van de Haute Saone in Fankrijk.
Ik geef cursussen grafiek, waaronder Elektrolytisch etsen.

Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 35,00

Henk Tichelaar (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
4826 verkochte items
Alle items (171)
50 cm
65.5 cm