Henk van Bottenburg - Staande figuren. - Verkocht

Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 67,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!Henk van Bottenburg - Staande figuren. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
Alle items van deze verkoper (42)
  • Henk van Bottenburg (1911-1985)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1982
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen29 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Bijzonder werk.
Waterverf op papier.
Goede staat.
Gesigneerd en gedateerd.
Zie foto's.

Goede staat.

Henk van Bottenburg (1911-1985)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Akke
FA. (25)

418 verkochte items
21 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 67,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-11-2021 om 23:47
Eindtijd:21-11-2021 om 21:25
Selina
21 nov. / 21:16
€ 59