Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Henk van der Vet, voorstellende Coockie (of Coocky), de poedel van Karel Appel. Deze zeefdruk geeft een mooi beeld van het ontstaan van één van de werken (Tuesday) uit Seven Summer Days, een album dat hij samen met Karel Appel maakte in de jaren 1976/77. Een must-have voor elke Karel Appel verzamelaar!
Zeefdruk op 350 grams Economos-Etching papier, door Henk van der Vet met potlood gesigneerd en gedateerd (“76” !!) rechtsonder, een E.A. (Épreuve d’Artiste) exemplaar met blindstempel van Henk van der Vet Screenprinting. Afkomstig uit de nalatenschap van Henk van der Vet. In zeer goede conditie.
Afmetingen: 85cm x 70cm (blad)
Lees hier over de totstandkoming van Seven Summer Days:
http://www.degaleriedenhaag.nl/nieuws/karel_appel_seven_summer_days
Werk moet bij aankoop het liefst worden opgehaald in Diemen (vlakbij het kantoor van Kunstveiling in Amsterdam Z-O), maar het kan eventueel goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper.
ZZCOB