Henk van der Vet - Henk van der Vet (1939) - kleurenzeefdruk - Half ontblote nachtclubdanseres - Verkocht

Henk van der Vet (1939) - kleurenzeefdruk - Half ontblote nachtclubdanseres kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk van der Vet (1939) - kleurenzeefdruk - Half ontblote nachtclubdanseres kopen? Bied vanaf 35!Henk van der Vet (1939) - kleurenzeefdruk - Half ontblote nachtclubdanseres kopen? Bied vanaf 35!Henk van der Vet (1939) - kleurenzeefdruk - Half ontblote nachtclubdanseres kopen? Bied vanaf 35!Henk van der Vet (1939) - kleurenzeefdruk - Half ontblote nachtclubdanseres kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk van der Vet (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurenzeefdruk door Henk van der Vet.

Voorstelling van een zwoele nachtclubdanseres.

Losbladig, beeldmaat 46x68, bladmaat 63x85.

Gesigneerd en gedateerd l.o. 'Henk van der Vet '87'.

Authenticiteit volledig gegarandeerd.

Henk van der Vet is al als jongen gefascineerd door de magie van de camera. Wat hem echter nog meer boeit zijn de vele mogelijkheden van afdrukken van de eenmaal gemaakte opname, wat immers op veel verschillende wijzen kan geschieden. Henk van der Vet weet steeds weer op een originele wijze fotografie te combineren met andere technieken als monteren, trukeren en reproduceren. Voor deze kunstvorm heeft Henk van der Vet de naam ‘fotografiek’ bedacht. Hijzelf is fotograficus. Doordat Henk van der Vet zoveel kennis en ervaring had opgedaan op het gebied van de fotografiek komen ook bekende kunstenaars naar Henk van der Vets atelier, om samen met hem zeefdrukken te maken. Karel Appel, Bram Bogart, Co Westerik, Kees van Bohemen, Tabuchi, Gillet, van Diemen en andere kunstenaars waren en zijn geregeld te gast in zijn atelier. Deze samenwerking hebben geleid tot de meest verrassende prenten. Met Karel Appel maakte Henk van der Vet in 1977 onder andere het album ‘Seven Summer Days’, waarin zijn fotografieken door Appel zijn ingeschilderd. Tegenwoordig wordt Henk van der Vet ook gefascineerd door het ontwerpen met de computer. Maar ondanks de oneindige mogelijkheden van het ontwerpen met de computer blijven ook fotografisch gemaakte prenten hem trekken.

Exposities en prijzen:

1991 Waldorf Astoria 1991 New York Vista, World Trade Center, NYC 1992 Nationale Schildersprijs

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam zuidoost, Nederland