Ontdek een zeldzaam kunstwerk van Henk van der Vet, een getalenteerde kunstenaar die nauw samenwerkte met iconen zoals Karel Appel en andere beroemde kunstenaars. Deze prachtige zeefdruk is gesigneerd en gestempeld met de editie 6/100 wat betekent dat er slechts 100 exemplaren van zijn gemaakt.
Kenmerken:
Handgesigneerd door Henk van der Vet Limited edition: slechts 100 exemplaren wereldwijd Een stuk kunstgeschiedenis dat niet mag ontbreken in je collectie Of je nu een kunstverzamelaar bent of gewoon op zoek bent naar een uniek kunstwerk, deze zeefdruk is een must-have. Mis deze kans niet om een stukje kunstgeschiedenis in handen te krijgen
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00