Henk van der Vet - Henk van der Vet: Zeefdruk uit 1993. Michael Jackson - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Henk van der Vet (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:
(20-20-1)

Zeefdruk van Henk van de Vet. Op stevig papier, in felle kleuren.

Titel: Michael Jackson
Jaartal: 1993
Afmetingen: 60cm x 50cm
Gesigneerd: Met potlood
Ingelijst: Ja, eenvoudig lijstje zonder glas. Kan er eenvoudig uitgehaald worden, als het werk verzonden moet worden.
Oplage: 472/500

Conditie: Goed
Het werk is in goede staat, echter is wat vergeeld en in de onderrand wat vlekjes.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een pakket. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: