In opdracht geveild:
(20-20-1)
Zeefdruk van Henk van de Vet. Op stevig papier, in felle kleuren.
Titel: Michael Jackson
Jaartal: 1993
Afmetingen: 60cm x 50cm
Gesigneerd: Met potlood
Ingelijst: Ja, eenvoudig lijstje zonder glas. Kan er eenvoudig uitgehaald worden, als het werk verzonden moet worden.
Oplage: 472/500
Conditie: Goed
Het werk is in goede staat, echter is wat vergeeld en in de onderrand wat vlekjes.
Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden in een pakket. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: