Henk van der Vet - henk van der vet / karel appel, beschilderde foto F 16 voor fokker 1986 - Verkocht

henk van der vet / karel appel, beschilderde foto F 16 voor fokker 1986 kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

henk van der vet / karel appel, beschilderde foto F 16 voor fokker 1986 kopen? Bied vanaf 35!henk van der vet / karel appel, beschilderde foto F 16 voor fokker 1986 kopen? Bied vanaf 35!henk van der vet / karel appel, beschilderde foto F 16 voor fokker 1986 kopen? Bied vanaf 35!henk van der vet / karel appel, beschilderde foto F 16 voor fokker 1986 kopen? Bied vanaf 35!
  • Henk van der Vet (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

beschilderde foto in samenwerking met

karel appel

ingelijst, zonder glas

48 x 33 h x b

un opdracht van fokker