Henk van der Vet - Sunvalley (groot) - Verkocht

Henk van der Vet - Sunvalley (groot) kopen? Bied vanaf 25!
Henk van der Vet - Sunvalley (groot) kopen? Bied vanaf 25!Henk van der Vet - Sunvalley (groot) kopen? Bied vanaf 25!
  • Henk van der Vet (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1999
StijlStreet Art
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen112 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Grote kleurrijke zeefdruk van Henk van der Vet.
Ophalen of verzenden via aangetekende post.
ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Henk van der Vet (1939)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
76 cm
112 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-09-2022 om 12:12
Eindtijd:04-10-2022 om 22:41
Aahaavee
04 okt. / 19:43
€ 25