Henk van der Vet - Sunvalley - Verkocht

Henk van der Vet - Sunvalley kopen? Bied vanaf 65!

Verkoopprijs: € 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van der Vet - Sunvalley kopen? Bied vanaf 65!Henk van der Vet - Sunvalley kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Henk van der Vet (1939)
Jaartal1999
StijlStreet Art
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen112 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artist

Grote kleurrijke zeefdruk van Henk van der Vet.
Ophalen of verzenden via aangetekende post.

Henk van der Vet (1939)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
76 cm
112 cm
Dit item is verkocht voor 74,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-02-2020 om 09:29
Eindtijd:14-03-2020 om 10:40
RickvanderTuin
13 mrt. / 21:23
€ 65