Henk van Trigt - Prachtig abstract schilderij topwerk - Verkocht

Henk van Trigt - Prachtig abstract schilderij topwerk kopen? Bied vanaf 175!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van Trigt - Prachtig abstract schilderij topwerk kopen? Bied vanaf 175!Henk van Trigt - Prachtig abstract schilderij topwerk kopen? Bied vanaf 175!Henk van Trigt - Prachtig abstract schilderij topwerk kopen? Bied vanaf 175!

Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
166 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
  • Henk van Trigt (1943)
Jaartal1997
DragerPaneel
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 54 cm (h x b)
Lijst54 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Echt een prachtig abstract werk op paneel geschilderd, ingelijst en gesigneerd.
liefst ophalen, kan ook aangetekend verzonden worden.

Het werk en de lijst in zeer goede conditie.

Henk van Trigt (1943)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  hans44
FA. (9)

Lid sinds 2018
166 verkochte items
54 cm
54 cm
54 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 21:36
Eindtijd:07-03-2020 om 16:54
kompas
07 mrt. / 11:31
€ 175