Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad  90 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 108,10 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 09:06
Eindtijd:12-08-2022 om 15:35
Biedingen (9)
MIEKEaanZee
12 aug. / 15:26
€ 94
Scoop50
12 aug. / 15:24
€ 84
MIEKEaanZee
12 aug. / 15:24
€ 84
Scoop50
12 aug. / 13:56
€ 74
ivosnijders
12 aug. / 13:45
€ 64
Scoop50
12 aug. / 13:44
€ 54
ivosnijders
12 aug. / 13:44
€ 49
Scoop50
12 aug. / 13:34
€ 44
MIEKEaanZee
12 aug. / 12:57
€ 39