Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!! - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS I Handgesigneerd--GROOT!! kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
Alle items van deze verkoper (69)
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage120
Prachtige grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad  90 x 70 cm  ( past in standaard wissellijst )  in nieuwstaat.

Handgesigneerd en genummerd  oplage 120ex.

Henk van Vessem (1939)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1083 verkochte items
90 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2020 om 09:15
Eindtijd:09-08-2020 om 22:22
boomschors
09 aug. / 21:28
€ 45