Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. - Verkocht

Henk van Vessem - Kleurenzeefdruk FLEURS II Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 39!
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer fraaie en grote kleurenzeefdruk van Henk van Vessem.

Afmeting blad  90 x 70 cm in nieuwstaat.

Handgesigneerd.

Dit item is verkocht voor 44,85 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:06-08-2022 om 11:59
Eindtijd:12-08-2022 om 15:37
Scoop50
12 aug. / 15:28
€ 39