Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst

Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Henk van Vessem - Zeefdruk, Wolkloos blauw - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Henk van Vessem (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst88 x 82.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage113/125
Zeefdruk van Henk van Vessem.