Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst - Verkocht

Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 75!Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Henk van Vessem (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 32 cm (h x b)
Lijst51 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage71/110
Kleurrijk werk van Henk van Vessem, gesigneerd en genummerd in goede staat. Kan zo worden opgehangen aan de muur. Komt u het ophalen bij galerie Rotor in Gorinchem dan is het werks met lijst en passepartout en toezenden is zonder lijst en passe partout.

Henk van Vessem (1939)

Alle items van deze kunstenaar(15)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
51 cm
51 cm
32 cm
32 cm
Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-02-2020 om 16:13
Eindtijd:10-03-2020 om 21:52
mrexwink
28 feb. / 22:33
€ 75