Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst - Verkocht

Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 75!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 75!Henk van Vessem - zonder titel maar met lijst kopen? Bied vanaf 75!
  • Henk van Vessem (1939)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1991
StijlAbstract
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst51 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage71/110
Kleurrijk werk van Henk van Vessem, gesigneerd en genummerd in goede staat. Kan zo worden opgehangen aan de muur. Komt u het ophalen bij galerie Rotor in Gorinchem dan is het werks met lijst en passepartout en toezenden is zonder lijst en passe partout.
Binnen Nederland € 11,00

ObjectlocatieArkel,  Nederland
Starttijd25-2-2020 om 16:13
Eindtijd10-3-2020 om 21:52
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken