Henk Visch - Ets, Een overgave die tegelijkertijd aanbidding is - Verkocht

Henk Visch - Ets, Een overgave die tegelijkertijd aanbidding is kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

Henk Visch - Ets, Een overgave die tegelijkertijd aanbidding is kopen? Bied vanaf 1!Henk Visch - Ets, Een overgave die tegelijkertijd aanbidding is kopen? Bied vanaf 1!Henk Visch - Ets, Een overgave die tegelijkertijd aanbidding is kopen? Bied vanaf 1!
  • Henk Visch (1950)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1980
Techniek Ets
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 65.5 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 6/15

Heeft golving, maar is verder in zeer goede staat. Ook bevat het hier en daar een licht vlekje op de wit rand van het blad.
Binnen Nederland € 11,49
Naar België € 17,49
Naar Duitsland € 17,49
Europese Unie € 17,49
Wereldwijd € 29,49

Henk Visch (1950)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  KVcollecties
33047 verkochte items
Alle items van deze verkoper (240)
51 cm
65.5 cm