Henk Visch - Figuur met rood hoofd - Verkocht

Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!
Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!Henk Visch - Figuur met rood hoofd kopen? Bied vanaf 80!
  • Henk Visch (1950)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 35 cm (h x b)
Lijst71 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Kenmerkende zeefdruk van beeldhouwer Henk Visch. Met de hand gesigneerd, genummerd en gedateerd. Professioneel ingelijst in houten lijst. De conditie van de zeefdruk is uitstekend. Op de foto's zijn reflecties zichtbaar.

Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of Utrecht of op kosten van de koper worden verzonden met Swift Koeriers. Voor tarieven zie hieronder.

de lijst heeft zeer lichte gebruikssporen

Henk Visch (1950)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (12)
Geplaatst door  monschau
FA. (10)

390 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
56 cm
71 cm
35 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-08-2022 om 11:34
Eindtijd:14-08-2022 om 19:34
Royaernouts
14 aug. / 08:00
€ 80