Henri de Haas - Pastorale - Verkocht

Henri de Haas - Pastorale kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Henri de Haas - Pastorale kopen? Bied vanaf 1!Henri de Haas - Pastorale kopen? Bied vanaf 1!Henri de Haas - Pastorale kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1980 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1094)
  • Henri de Haas (1937)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1967
TechniekPenseel (Inkt)
StijlAbstract
OnderwerpNaakt
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooi origineel werk van De Haas.

Henri de Haas (1937)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1980 verkochte items
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-04-2020 om 10:32
Eindtijd:20-04-2020 om 19:16
Biedingen (11)
kristel1963
20 apr. / 15:18
€ 40
Djhb4710
20 apr. / 15:18
€ 35
kristel1963
20 apr. / 15:18
€ 30
Djhb4710
20 apr. / 15:18
€ 25
kristel1963
20 apr. / 12:13
€ 20
Djhb4710
18 apr. / 09:34
€ 15
JohannavanDijk
18 apr. / 09:33
€ 10
Djhb4710
18 apr. / 09:33
€ 10
JohannavanDijk
17 apr. / 16:52
€ 5
keesies
17 apr. / 16:52
€ 3
JohannavanDijk
07 apr. / 10:55
€ 1