Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Schilderij |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Impressionistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 63 x 88 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 107 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Beschadigd | ||||||||||
Een scheurtje in het doek linksonder. De lijst heeft een paar schades maar is toch in een goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 15-11-2022 om 12:58 |
Eindtijd | 27-11-2022 om 16:30 |