Henri Matisse - La Hair

Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!
Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!Henri Matisse - La Hair kopen? Bied vanaf 110!
  • Henri Matisse (1869-1954)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1952
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Lithografie naar “La Hair” (1952). Gesigneerd rechtsonder “H.Matisse 52”

Wanneer u de hoogste bieder bent, ontvangt u na afloop van de veiling per e-mail een betaalverzoek voor de door u aangekochte werken. Hierin vindt u details met betrekking tot de afhandeling. Bij verzending: Aangetekend en incl. de factuur.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 22,00
Naar Duitsland € 22,00
Europese Unie € 22,00
Wereldwijd € 38,80