Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Affiches |
Jaartal | 1980 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Overig |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 70 x 50 cm (h x b) |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Zeldzame affiche vintage 1980 Le violoniste à la fenêtre Affiche van de tentoonstelling van Henri Matisse in het Pompidou museum in Parijs 1981 Vintage 50 x70 cm De meeste drukkerijen maken gebruik van de uit Duitsland overgekomen manier van drukken, namelijk het lithograferen. Deze druktechniek, uitgevonden door Alois Senefelder (1771-1834), zal in meer dan vijftig drukkerijen – voor affiches voornamelijk Parijse – worden gebruikt. | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amstelveen, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Amstelveen, Nederland |
Starttijd | 9-1-2023 om 12:32 |
Eindtijd | 18-1-2023 om 21:20 |